Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti Al

Anadolu Ulaşım
Anadolu Ulaşım Anadolu Ulaşım otobüs biletinizi satın almak için en güvenilir yere geldiniz. Fırsat Bu Fırsat olarak 6 yıldır milyonlarca kullanıcımıza hizmet vermekteyiz.
Siz de Anadolu Ulaşım ile yapacağınız otobüs yolculuğunuz için en ucuz otobüs biletini bizim sayemizde birkaç adımla kolayca satın alabilirsiniz.
Anadolu Ulaşım birçok şehir arasında otobüs seferi düzenlemektedir. Anadolu Ulaşım tarafından düzenlenen otobüs seferlerine bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Siz de Türkiye'nin hangi şehrinde olursanız olun yukarıdaki arama alanını kullanarak Anadolu Ulaşım otobüs seferlerini bulabilirsiniz.
Herhangi bir konuda sorularınız olursa bize 0 (850) 333 03 25 numaralı telefonumuzdan ya da info@valiz.com eposta adresimizden ulaşabilirsiniz. Anadolu Ulaşım otobüs firmasının fiyatlarını yukarıdaki otobüs bileti arama formunu kullanarak öğrenebilirsiniz. Böylece Anadolu Ulaşım tarafından düzenlenen tüm seferlerin saatlarini ve fiyatlarını öğrenebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve en ucuz bilet fiyatlarını bulabilirsiniz. Anadolu Ulaşım bazı günler çeşitli kampanyalar da düzenlemektedir. Bu sayede satın almak istediğiniz otobüs biletini indirimli bir şekilde alma şansınız bulunmaktadır. Şimdiden Anadolu Ulaşım ile yapacağınız yolculukta size iyi yolculuklar dileriz.
4 Haziran 2003 tarihinde Merhum Orhan Erdoğmuş ile sektöre hızlı bir giriş yaparak “Yollardayız” diyen ve İzmir – İstanbul - Ankara seferleri ile karayolu yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiren Anadolu Ulaşım, genç ve dinamik ekibiyle kısa sürede güçlü bir ulaşım ağı oluşturmuştur.

2005 yılında Orhan Erdoğmuş’un vefatıyla, Sayın Halil Erdoğmuş şirket yönetimini devralmış, Anadolu Ulaşım’ın vizyonunu daha da genişleterek karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne yenilikçi ve inovatif yaklaşım getirmiştir.

‘Gerçek Patronlarımız Konuklarımızdır’ ilkesiyle konuklarına hizmet veren Anadolu Ulaşım, keyifli yolculuğu konuklarına en üst düzeyde yaşatmaya devam etmektedir. Yolculukların güzel anılara dönüşmesi ve daha keyifli bir hale gelmesi için hizmet anlayışını sürekli geliştiren Anadolu Ulaşım; sınırsız ve bol çeşitli ikramları, her koltukta ekran keyfi, 3G internet, 220 volt priz, Türk Kahvesi ikramı, Keyifli Yolculuk Dergisi, günlük gazeteler, araç içi kütüphane ve daha bir çok özelliği ile başta Ankara - İzmir hattı olmak üzere bir çok hatta tercih edilen firma olma unvanını elinde tutmaktadır.

%90’ı özmal otobüslerden oluşan Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan Anadolu Ulaşım, Ege Bölgesi’nin tamamı, Marmara Bölgesi’nin güneyi, Batı Akdeniz ve Batı İç Anadolu’yu içine alan bir alanda geniş kitlelere keyifli yolculuklar sunmaktadır.