Zonguldak Otobüs Bileti

En az turist çeken bölgesi Zonguldak, sıcak ve bozulmamış bir atmosferde sizleri karşılayabilir. Doğa harikası ile sevilen bu şehre kolaylıkla gidebilir ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. 

Kalabalıktan bıkmış ve biraz sakin bir ortam görmek istiyorsanız Zonguldak size yardımcı olacaktır. Gitmek için yapmanız gereken tek şey valiz.com sitemiz üzerinden uygun fiyatlı biletlerimizden almak olacaktır. Yer alan firma seçeneklerinden dilediğinizi seçip biletinizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Batı Karadeniz bölgesinde bulunan Zonguldak, önemli şehirlerimizden biridir.  Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenleri bu bölgede bulunmaktadır. Şehirde elde edilen gelir sadece taşkömürlerinden sağlandığı için bölgede sanayi ve turizm çok fazla gelişim gösterememiştir.

Bölgede her zaman yağışlı bir iklim hakimdir. Yer üstü ve yer altı kaynakları bakımından bu sebeple oldukça zengindir. Tarihin ve doğanın birleştiği bir şehir olması nedeniyle her zaman için turistlerin ilgisini çekmektedir. Ziyaretçilerine birçok alternatif sunan bu şehirde  mağara, kale, göller ve pilajlara kadar uzanan iki gün içinde gezebileceğiniz ama uzun bir süre aklınızdan çıkaramayacağınız bir tatil yaşamanız mümkündür. 

Zonguldak İçin Popüler Rotalar