İstanbul - İzmir Otobüs Bileti

İstanbul ile İzmir arası yaklaşık 480 km. dir.
İstanbul ile İzmir arası otobüs yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat, 28 dakika sürmektedir.
İstanbul'dan İzmir'e ucuz otobüs bileti almak için Valiz.com’un arama motorunu kullanarak tüm otobüs firmalarının İstanbul - İzmir seferlerini hızlı bir şekilde tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Kolay kullanımlı otobüs bileti arama platformu sayesinde saniyeler içinde ve güvenli bir şekilde otobüs bileti satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de hizmet veren pek çok farklı otobüs firmasının İstanbul ilinden hareket eden lüks otobüsleriyle yolculuk ederek İzmir iline ulaşabilirsiniz. En ucuz İstanbul - İzmir otobüs biletini satın almak için gideceğiniz tarihleri sistemimize girerek tüm firmaların fiyatlarını inceleyebilir, en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda otobüs firmalarının dönemsel olarak yaptıkları kampanyaları da takip edebilir ve seyahatinizi buna göre de planlayabilirsiniz. Hem otobüslerde boş koltuk bulmak hem de daha ucuza yolculuk etmek için ise biletinizi erken almanız önemli bir nokta. Özellikle bayram, resmi tatil ve özel günlerde bilet bulmakta zorlanabileceğinizi ve erken harekete geçmenin ne kadar önemli olduğunu unutmayın. Valiz.com’un otobüs arama menüsünden tüm İstanbul - İzmir otobüs seferlerini listeleyebilir, otobüs kalkış-varış saatlerini inceleyerek en uygun fiyatlı otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.

İstanbul - İzmir otobüs bileti fiyatları ne kadar?

İstanbul - İzmir otobüs bileti fiyatları gideceğiniz döneme göre değişiklik gösteriyor. Otobüs firmalarının uyguladığı farklı fiyatlar da göze çarpıyor. 69 TL’den başlayan İstanbul - İzmir otobüs bileti fiyatlarında düzenlenen dönemsel kampanyalarla birlikte indirimli İstanbul - İzmir otobüs bileti alma ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz. İstanbul - İzmir arası sefer düzenleyen başlıca otobüs firmalarının arasında ise Ulusoy Seyahat, Anadolu Ulaşım, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm bulunuyor. Bu firmaların yanı sıra biletinizi ATS Turizm, Didim Seyahat, Jet Turizm, İsmail Ayaz, İzmir Turizm gibi diğer firmalardan da almayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda tüm otobüs firmalarını sayfamızda görebilir ve firmaların sefer saatlerini inceleyerek İstanbul - İzmir otobüs biletinizi seçebilirsiniz. İstanbul ilinden İzmir iline ucuz otobüs bileti bulabilmek ve en önemlisi boş koltuk bulabilmek için ise elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Valiz.com üzerinden otobüs bileti aramanızı gerçekleştirerek tüm otobüs firmalarının seferlerini listeleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Sonrasında ise tek yapmanız gereken size en uygun gelen otobüs biletini satın almak. Biletinizi otobüs bileti sayfamızda bulunan otobüs arama formunu kullanarak oldukça hızlı ve basit bir şekilde arayabilir, İstanbul - İzmir otobüs seferleri arasından biletinizi yüzde yüz güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

İstanbul - İzmir otobüs bileti neden Valiz.com’dan alınmalı?

İstanbul - İzmir otobüs biletleri en ucuz fiyatlarıyla Valiz.com’da bulabilirsiniz. Teknolojinin tüm gücünü kullanarak oluşturduğu otobüs bileti arama modülü ile hızlı ve kolay bir şekilde otobüs biletleriyle sizleri bir araya getiren platformda kredi kartınızla kısa sürede İstanbul - İzmir biletinizi online olarak almanız mümkün oluyor. Farklı otobüs firmalarının İstanbul - İzmir otobüs seferleri arasından kendinize en uygun olanını satın alarak işe başlayabilirsiniz. En hesaplı İstanbul - İzmir otobüs biletini, kredi kartınızla tamamen güvenli bir şekilde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. İstanbul - İzmir otobüs bileti satın almak ile ilgili olarak soru ve görüşlerinizi info@valiz.com adresimizden ya da 0 (850) 333 03 25 nolu telefonumuzdan bizimle paylaşabilirsiniz. İyi yolculuklar!